con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Запрошуємо до участі в конкурсі «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Деталі
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» інформує про проведення конкурсу «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Ініціатором і організатором Конкурсу є Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».
 
Проект «Моя кар’єра в Україні» спрямований показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. В рамках проекту десятикласники з усієї України – переможці есе зустрічатимуться з відомими керівниками компаній і організацій України. Партнер проекту – ПУМБ.
 
Есе необхідно надіслати до 25 лютого на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Про результати буде повідомлено 5 березня. Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися з положення про конкурс, яке розміщене на офіційних сайтах організаторів: www.csr-ukraine.org та www.careerhub.in.ua. З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до менеджера проекту Олени Воропай, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187.
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER