Всеукраїнська школа МИРотворчості 2018

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Діти надії та любові» та Міжнародною програмою «AVP (Альтернатива насильству) в Україні у березні - квітні ц.р. проведе Всеукраїнську школу МИРотворчості. До навчання запрошуються учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, в яких є бажання вчитися спілкуватися, будувати відносини, та творчо підходити до вирішення конфліктів.

Мета школи: знизити рівень насильства в школах, через навчання старшокласників методам ненасильницької взаємодії за міжнародною програмою AH (Alternatives to Violence Project (AVP). Для участі у школі необхідно до 4 лютого 2018 року заповнити онлайн-анкету учасника. За результатами анкетування буде відібрано 16 учасників, які будуть запрошені до навчання у школі. Участь у всіх етапах обов’язкова!