Філософські читання – 2018

22 березня 2018 року відбудеться ІХ учнівська науково-практична конференція «Філософські читання – 2018». Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей – Мала академія наук».

На конференції пропонується обговорити філософське осмислення питань історії, науки, етики, естетики, релігієзнавства, культурології та ін. Тема конференції – «Мрія про весну». Філософія уявлених світів». Остаточний термін подання тез на участь у заході – 2 березня 2018 року. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тема листа: «Філософські читання – 2018».

Контактна особа: Терехова Ольга Олександрівна, Київський обласний комунальний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», вул. Гризодубової, 84 а. тел. 045(63)7-20-29.