Стартує Всеукраїнська премія «Диво-дитина 2018»!

логотип Диво-ДитинаТОВ «Премія «Диво-Дитина» у березні 2018 року запрошує талановитих і обдарованих дітей України до здобуття загальнонаціональної щорічної премії «Диво-Дитина 2018». Основна мета  Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України в номінаціях: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Премія вручається на основі експертної оцінки дітям, які мають значні досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові та/або фізичні здібності, дітям-рятівникам. Додаткова інформація про премію за посиланням www.divo-dutuna.com