con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

Деталі
За ініціативою БО «Міжнародний фонд Івана Франка» та ГО «Львівське товариство у м. Києві» проводиться щорічний Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» для учнів закладів загальної освіти. Метою конкурсу є  посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах,  у яких творив Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної і громадської діяльності. 
 
Конкурс проводиться щороку. Переможці Конкурсу визначаються у таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка». У кожній номінації переможців визначають у двох вікових категоріях: учасники віком 6-11 років, учасники віком 12-16 років.
 
Конкурсні роботи приймаються щороку з 1 грудня по 1 лютого в паперовому та електронному варіанті. Детальну інформацію про участь у конкурсі та адресу, куди необхідно надсилати конкурсні матеріали, буде розміщено на веб-сайті ІМЗО (imzo. gov.ua) у розділі «Повідомлення» 15 грудня 2017 року.
 
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER