Запрошуємо взяти участь у конференції «Права людини: історія та сучасність»

06 грудня 2017 року о 10 год. відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція «Права людини: історія та сучасність» за адресою: вул. Велика Васильківська, 57/3, Київський планетарій, м. Київ (станція метро «Олімпійська»). Організатор заходу – Київський коледж Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань».

Мета конференції - привернути увагу до стану прав людини у світі та в Україні, надати молоді можливість обговорити роль права в державі, основні цінності людського існування. Запрошуємо взяти участь у конференції учнів 9-11 класів - вихованців Малої академії наук учнівської молоді. Програмою конференції передбачено проведення пленарного засідання, робота секцій, зустріч з науковцями.

Секції:
1.Міжнародно-правові аспекти прав людини.
2.Права людини: з погляду молоді.
3.Захист прав людини.
4. Соціальні та культурні права людини.

Для участі в конференції необхідно до 25 листопада 2017 року надіслати на електронну адресу Київського коледжу ВНЗ «Університет сучасних знань» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявки (додаток). Заїзд та реєстрація учасників - 06.12.2017 з 09.00 до 09.45. Початок роботи конференції - о 10.00. Додаткова інформація - за тел. (044) 287 37 86.