con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі есе для молодих науковців!

Деталі
У січні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс есе для молодих науковців «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект: місія України та національні інтереси в глобалізованому світі», метою якого є аналіз питань місця України в світі, її суб’єктності, взаємовідносин з іншими країнами у регіональному та глобальному контексті міжнародної політики та економіки в націоналістичному дискурсі.
 
До участі у конкурсі запрошуються учні – члени Малої академії наук учнівської молоді з наукових відділень Історії, Філософії та суспільствознавства. Для участі у конкурсі необхідно до 15 грудня 2017 року надіслати  електронний варіант роботи, оформленої відповідно до вимог конкурсу на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Інформацію про участь у конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
 
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER