con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній історико-краєзнавчій конференції

Деталі
23-26 листопада 2017 року у місті Святогірську Донецької області відбудеться Х Міжнародна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття». До участі у конференції запрошуються учні, учителі та керівники гуртків, що працюють за даною тематикою. Програмою конференції передбачено пленарне засідання, робота секцій за напрямами краєзнавчих досліджень: «Південно-Східна Україна з найдавніших часів до кінця ХІХ ст.», «Історія Південно-Східної України у ХХ – на початку ХХІ ст.», «Етнологія та етнографія Південно-Східної України», «Релігійні та культурно-освітні процеси регіону», «Географічні та геологічні особливості Південно-Східної України», «Археологія Південно-Східної України».
 
Умови проведення заходу  розміщені на сайті Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді – http://doctk.kiasna.com. Заявки про участь надіслати до 10 листопада 2017 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та продублювати Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
 
Додаткову інформацію про проведення історико-краєзнавчої конференції можна отримати за телефоном у м. Києві (044)238-06-67 (контактна особа –Майбура Наталія), у Донецькому обласному центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді – Азізова Оксана Анатоліївна тел. (066)014-42-53, у Київському обласному коммунальному навчальному закладі «Мада академія наук учнівської молоді» - Губрій Олена Володимирівна (098)2707350. Проїзд , проживання та харчування учасників конференції здійснюються за рахунок організації, що відряджає. 
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER