Запрошуємо до участі в конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» інформує про проведення ІІ Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Ініціатором і організатором Конкурсу є Громадська організація «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HRECinUkraine), за підтримки і сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Мета Конкурсу – активізація наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932-1933 рр. та формування на цій основі поваги до людських прав і гуманістичних цінностей.

Наукові і творчі роботи приймаються на Конкурс до 15 листопада 2017 року поштою: 02068, м. Київ, а/с 72 із позначенням «ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2017»; електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із позначенням «ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2017».
Детальна інформація про конкурс на сайті Міністерства освіти і науки України: http://mon.gov.ua.