con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській літній школі з програмування

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 18 липня 2017 року № 21.1/10-1495 з 16 по 23 серпня 2017 року на базі Одеської національної академії харчових технологій буде проведено Всеукраїнську літню школу з програмування для студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації та учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Основною метою школи є сприяння розвитку талановитої молоді, підвищення якості навчання з дисциплін, які передбачають програмування й алгоритмізацію у навчальних закладах, удосконалення підготовки фахівців високої кваліфікації в галузі програмування. До участі у заході запрошується не більше двох команд від кожного навчального закладу.

Детальну інформацію щодо умов проведення Всеукраїнської літньої школи можна отримати на сайті факультету інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ: fitkb.onaft.edu.ua.