con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Всеукраїнська школа з української культури

Деталі
Всеукраїнська школа з української культури відбудеться з 11 до 16 липня 2017 року у м. Святогорськ Донецької. До участі запрошуються учні 6–10-х класів. Тематика школи присвячена українському бароко. Учасники ознайомляться з контекстом появи та розвитку козацького бароко в Україні; особистостями, які cтворили такий феномен у різних сферах культури й освіти. Фокус буде зроблено на творчості одного з найвидатніших представників барокової музики, композитора Артемія Веделя, задля вшанування 250-річчя з дня його народження.  
 
Учасники школи забезпечуються:
•харчуванням;
•житлом;
•навчальними роздатковими матеріалами.
 
Витрати на проїзд учня та супроводжуючої особи до місця проведення школи учасники покривають за власний рахунок. Також учні мають оформити страхові поліси на період перебування у школі. Витрати на проживання, харчування учасників Всеукраїнської літньої наукової школи здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України». Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням (на сайті НЦ МАНУ): 

https://docs.google.com/a/man.gov.ua/forms/d/e/1FAIpQLSdmRyvFEpPhaZQCFF9KHY65QOqRPe0xZfI1mcrWb0LupwfvYg/viewform?c=0&w=1

 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER