con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Наукова школа англійської мови за напрямом «Економіка»

Деталі

Школа відбудеться у рамках проекту «Brainy English» з 17 по 24 вересня у Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP. До участі запрошуються фіналісти ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту відділення економіки у 2017 році, учні та випускники навчальних і позашкільних закладів віком від 14 років. У програмі – практичні заняття з англійської мови й економіки, лекції та тренінги фахівців-економістів, представників бізнесу і викладачів провідних університетів англійською мовою.

Програма школи розроблена для тих, хто займається науковою діяльністю і має на меті співпрацювати з іноземними колегами, брати участь у міжнародних конкурсах та конференціях. Участь у школі безкоштовна. Учасники забезпечуються проживанням, харчуванням і матеріалами. Витрати на проїзд до школи і від’їзд з неї учні покривають за свій рахунок.

Для участі необхідно до 1 серпня заповнити анкету і надіслати її на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контакти: (099) 376-57-74.

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER