Запрошуємо до участі у Всеукраїнській літній школі «Протестантизм: від Реформації до сьогодні»

Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Ресурсно-дослідницьким центром євро-азіатської акредитаційної комісії, Молодіжною громадською організацією «Молодіжна асоціація релігієзнавців», Центром дослідження релігії національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проведуть Всеукраїнську літню школу «Протестантизм: від Реформації до сьогодні» для учнів 9-11 класів, студентів вищих навчальних закладів І-ІІІ курсів навчання.

Для участі у школі необхідно до 1 червня 2017 року надіслати наукову роботу на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в темі листа вказати: «Матеріали для участі у конкурсі (прізвище автора)».