Всеукраїнський конкурс «Герої у моїй родині»

Мала академія наук учнівської молоді повідомляє, що стартував Всеукраїнський конкурс учнівських малюнків та творів «Герої у моїй родині». Об’єктами поданих робіт можуть бути історії людей (як з далекого минулого, так і з сьогодення), які жили й працювали на благо Української Держави.

Конкурс проводять за двома номінаціями: малюнок на тему «Герої у моїй родині» та твір на цю ж тему.

До участі в номінації «Малюнок» запрошують учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів (5–7 та 8–9 класів).

У номінації «Твір» матимуть можливість узяти учні 8–12 класів (цю номінацію також буде розділено на дві: учні 8–9 та 10–12 класів). До малюнка в електронному листі також потрібно написати кілька речень про те, що зображено. Малюнки потрібно сканувати або сфотографувати.

Для участі в конкурсі необхідно подати 1 роботу в довільному стилі написання твору чи малюнка. Якщо є можливість, до робіт варто додавати файли сканованих фотографій, на яких зображено героїв оповідей.

Роботи потрібно надсилати до 10 травня 2015 року на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У кожній номінації журі визначає по три переможні місця. Переможців конкурсу нагороджуватимуть книжками та іншими цінними призами. Роботи учасників конкурсу буде опубліковано на сторінці конкурсу «Герої у моїй родині» у соцмережах «ВКонтакті» та «Фейсбук». Роботи переможців буде опубліковано в газеті ВО «Свобода».