Щиро вітаємо з перемогою!

У період з 14 по 17 квітня 2015 року в Києві відбувся Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в наукових відділеннях математики, економіки, фізики та астрономії.

Поліщук Тетяна Вікторівна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (відділення: економіки, секція: мікроекономіка та макроекономіка) зайняла ІІІ місце.

Бережна Катерина Юріївна, учениця 11 класу Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (відділення економіки, секція: економічна теорія та історія економічної думки) зайняла ІІІ місце.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!