Всеукраїнський проект «Літо інтелекту»

Увага! Увага! Увага! Кому до снаги пошуки, експерименти, неформальне спілкування з найкращими вченими, цікавий відпочинок у компанії однолітків? Хто має творчий підхід до навчання та вміє його поєднувати з неперевершеним відпочинком? Хто бажає отримати колосальний досвід та масу позитивного враження? Тоді запрошуємо до участі у всеукраїнських і міжнародних наукових літніх школах Малої академії наук України, які проводяться вже шостий рік поспіль в рамках всеукраїнського проекту «Літо інтелекту»!

Одне з основних завдань школи – створити команду інтелектуалів, які прагнуть пізнати більше, ніж у звичайній школі.
Змістовний навчальний процес охоплює лекції та практичні заняття, лабораторні практикуми з використанням сучасного обладнання, експедиції, що дають дітям унікальну можливість вивчати навколишній світ не лише теоретично, у стінах аудиторій, а й практично, безпосередньо на природі. Заняття проводять науковці провідних вищих навчальних закладів і галузевих інститутів Національної академії наук України з використанням інноваційних педагогічних технологій, сучасного навчального й наукового лабораторного обладнання, інформаційно-телекомунікаційних засобів і технологій.
Школярі можуть у будь-який момент звернутися до науковця чи викладача за індивідуальною консультацією, адже знімається бар’єр між старшими й молодшими, є просто люди, об’єднані однією метою: дізнатися, вивчити, дослідити. Завдяки такій організації заняття проходять у невимушеній атмосфері дружби, взаєморозуміння і наукового діалогу.
Однак наукові літні школи – це не тільки ефективне навчання, а й насичене, змістовне дозвілля. На манівців чекають інтелектуальні ігри, творчі конкурси, психологічні тренінги, спортивні змагання, зустрічі з цікавими людьми, пізнавальні екскурсії мальовничими місцями нашої країни, відвідини музеїв, заповідників, огляд найцікавіших історичних, архітектурних, природних пам’яток. На завершення юні науковці отримують свідоцтва учасників школи і пам’ятні подарунки.
Як зазначають учні, літні школи МАН – це чудова можливість зробити крок у світ науки, знайти ідеї для майбутніх дослідницьких робіт і, звичайно ж, добрих друзів з різних куточків країни. Вони формують особливе юнацьке середовище, у якому передусім цінують знання, пошук, інтелектуальний розвиток, здатність до самовдосконалення. Беручи участь у цих наукових таборах, діти вчаться самостійно приймати рішення, бути активними громадянами України.
Нагадуємо, що учасниками всеукраїнських та міжнародних наукових літніх шкіл можуть стати учні 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Профілі наукових шкіл:

1. Математичний;

2. Природничих наук за напрямами:

3. Астрономічний;

4. Інженерії за напрямами:

5. Мистецтвознавчий;

6. Біотехнологій рослин;

7. Літературна школа «Інтенсив»;

8. Українсько-Польська літня академія «Разом можемо більше» (культурно-освітня подорож);

9. IV Наукова школа з фізики для школярів на базі Європейської організації ядерних досліджень CERN;

10. IV Наукова школа з біології на базі Експериментальної лабораторії для школярів XLAB;

Детальніше ознайомитися з інформацією відповідно до напряму школи можна, натиснувши на обраний вами профіль.

Вартість участі може змінюватися. Реквізити розрахункового рахунку і зміни будуть розміщені на сайті.

Для участі у заході необхідно заповнити заявку і надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на поштову: 04119, Київ, вул. Дегтярівська, 38/44, Національний центр «Мала академія наук України» до 18 квітня 2015 р. Також просимо зателефонувати і підтвердити вашу участь (Кічайкіна Софія Іванівна, 095 467 01 42).