VI Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2019»

До участі в турнірі запрошуються учні 8-11 класів, учні закладів професійної (професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти, вчителі, викладачі закладів вищої освіти. Турнір буде проходити окремо у трьох лігах: учнівській, студентській та лізі наставників. Переможці та фіналісти Турніру, а також заклади освіти в яких вони навчаються, будуть нагороджені дипломами, грамотами та призами.

Для проведення Турніру використовується професійний програмний продукт – бізнес-симуляція ViAL+, схвалений для використання у закладах загальної середньої освіти. Він дозволяє кожному стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів на підприємстві.

Реєстрація для участі у Турнірі відкрита на сайті kint.com.ua у розділі «Стратегія фірми» з 15.01.2019 до 23.02.2019 (програма Турніру додається). Участь у заході безкоштовна. Для узгодження організаційних питань звертатися до Голови організаційного комітету Турніру Паздрія Віталія Ярославовича за телефонами 050 809 11 86, 097 224 29 21, або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">.