День Соборності України: обласна інтернет-конференція МАН

Мала академія наук учнівської молоді з нагоди 100-річчя Соборності України започатковує проведення інтернет-конференції «Україна соборна».  Конференція проводиться з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої демократичної європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації.

Для участі у інтернет-конференції необхідно до 01.06.2019 року подати роботу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (контактна особа - Івашкіна Олена Василівна, методист Київського обалсного комунального позашкліьного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді») з поміткою «на інтернет-конференцію».

Підсумки інтернет-конференції буде підведено напередодні Дня Конституції України у червні 2019 року. За підсумками конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів. Усі учасники конференції отримають сертифікати.