МАН-Юніор Ерудит 2018

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.09.2018 № 3-941 «Про проведення Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» у листопаді-грудні 2018 року відбудеться Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит» за номінаціями: «Історик-Юніор», «Технік-Юніор», «Астроном-Юніор», «Еколог-Юніор».

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької діяльності з фізико-математичних, технічних і природничих дисциплін, а також історії розвитку науки та історії людства.

Умови конкурсу розміщені на сайтах www.man.gov.ua та http://man-junior.org.ua, контактні особи: Ірина Соловйова (097-64-28-307). Олена Івашкіна (093-096-95-40), методисти Київського обласного Комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді»).

Для участі в конкурсі необхідно до 15 жовтня 2018 року надіслати заявку (форма заявки додається) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на поштову адресу: Запорізький технічний ліцей, вул. Залізнична, 11, м. Запоріжжя, 69002 (з поміткою на конверті «Конкурс»), а також на електронну адресу КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">.