Відкрита природнича демонстрація

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.09.2018 № 3-940 у жовтні-грудні 2018 року відбудеться Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін. Метою проведення Турніру є: виявлення, розвиток і підтримка обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів середнього та старшого шкільного віку до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua та www.vpd.inhost.com.ua.

Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті www.vpd.inhost.com.ua. Після реєстрації прохання надіслати список усіх зареєстрованих на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Соловйова Ірина Василівна, конт. тел. 097-64-28-307).