Третій освітній хакатон

7-18 травня 2018 року у місті Одеса, у приміщенні Impakt HUB Odessa (вул. Грецька,1а) відбудеться третій освітній хакатон «Культура. Як розкрити інтелектуальний та мистецький потенціал учнів?». Організатором заходу є українська краудфандингова платформа підтримки Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises та Лабораторія Освітніх Змін/Education Transformation Lab.

Реєстрація команд обов'язкова і триває до 4 травня. Обрані команди отримають лист підтвердження на свої поштові скриньки 7 травня. До реєстрації запрошуються команди шкіл із 4-5 осіб, до складу яких обов'язково має входити вчитель мистецтвознавства та художньої культури. Команди-переможці гарантовано стартують зі своїми проектами на GoF та отримають соціальні інвестиції. Напрацьовані практики потраплять до EduHub — онлайн-бібліотеки освітніх рішень. Автори проектів зможуть стати менторами, щоб допомогти поширювати ідеї в інших школах та спільнотах!

Детальна інформація про хакатон