Літературний конкурс «Олесь Гончар: мить і вічність»

Запрошуємо до участі в обласному літературному конкурсі «Олесь Гончар: мить і вічність» до 100-річчя з дня народження О. Гончара, який проводить Київський обласний комунальний позашкільний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». До участі в конкурсі запрошуються учні 8-11 класів,  учні-члени Малої академії наук України, активні учасники літературних гуртків, переможці та призери різноманітних творчих конкурсів.

Програмою конкурсу передбачено  написання творчих робіт  (нариси, есе, роздуми, поетичні присвяти, автобіографічні дослідження життя та творчості  О. Гончара). Тематика творів різноманітна: висвітлення ідей збереження історичної спадщини українського народу, національних та духовних цінностей, втілення в життя найкращих мрій, які обов’язково збудуться, пошук і відкриття для себе  Олеся Гончара.

Для участі у конкурсі необхідно подати  творчі роботи до 30 квітня 2018 року за адресою: м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84-а. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаткова інформація – за тел. (04563) 72-029