Конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

У березні-травні 2018 року відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, який проводиться з метою активізації пізнавальної, пошукової, винахідницької, конструкторської діяльності учнів, залучення їх до проведення науково-дослідницької роботи в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

Конкурс проводиться за номінаціями: «Звалища та довкілля», «Популяризація екологічно безпечного способу життя», «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження в побуті та навчальному закладу». Для участі в заході необхідно до 20 квітня 2018 року подати заявку на участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів за зразком (додатком 1 до Положення про конкурс) і дослідницьку роботу в електронному (на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та паперовому вигляді (на адресу  Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (вул. Гризодубової, 84 а м. Біла Церква).