Поети-освітяни Київщини презентували альманах «Білий голуб»

DSC 006125 квітня 2017 року у рамках обласного літературно-мистецького свята «Зерна доброти» відбулася презентація альманаху літературної творчості педагогів Київщини «Білий голуб», присвяченого воїнам АТО. У альманаху представлено авторські творчі роботи літераторів, мовознавців, освітян Київщини – учасників обласної поетичної акції «Тобі, захиснику, слово наше полум’яне», яка проходила за ініціативи Малої академії наук учнівської молоді.

Серед авторів альманаху: Ющук Іван Пилипович, кандидат філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член Національної спілки письменників України, завідувач кафедри слов'янської філології Київського міжнародного університету; Гай Анатолій Іванович, голова Київської обласної письменницької організації Національної спілки письменників України; Петровська Тетяна Василівна, директор  Київського коледжу Університету сучасних знань, кандидат педагогічних наук, лауреат літературної премії імені Григорія Косинки. «А слово проситься у світ… Зринає голуб миру» – саме такими словами розпочала презентацію альманаху і представлення авторського колективу Завіщана Любов Григорівна, методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», поетеса, керівник обласної літературної студії «Паростки».
DSC 0125
У творчому доробку представлено найкращі зразки художнього слова, що возвеличують силу, славу, нескореність українських захисників. Саме воїнам АТО присвятили полум’яні рядки вчительської долі Годенков Ігор Леонідович, керівник літературної студії Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала, Любиченко Наталія Василівна, член Національної спілки письменників України, Лябук Ніна Дмитрівна, учитель Садової загальноосвітньої школи I-III ступенів Баришівського району, Прус Фаїна Степанівна, учитель Софіївсько-Борщагівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа I-III ступенів», учитель-методист, відмінник освіти України, Степаненко Оксана Серафимівна, заступник директора з навчально - методичної роботи Переяслав-Хмельницької гімназії, учитель-методист, відмінник освіти України, Тарновська Надія Степанівна, учитель навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №5» м. Обухова, учитель-методист, керівник літературного гуртка «Перлини слова», Щербак Галина Василівна, пенсіонер, працювала вчителем у Миронівській загальноосвітній школі I-III ступенів №2, учитель – методист.
DSC 0083
Воїнам АТО присвятила свої поетичні доробки Оксана Серафимівна Степаненко, висловивши глибоку вдячність організаторам свята за ще одну неповторну зустріч із вічною таїною Слова. Також до вподоби всім був оригінальний виступ Наталії Василівни Любиченко із своїм внуком Романом Новохатько, який читав свої власні вірші, а також здивував усіх неповторною грою на сопілці. «Білий голуб» злетів. Сподіваємось, що він не залишить байдужими читачів, адже лейтмотивом поетичної збірки є любов до України, віра в її щасливий завтрашній день.