Наукові пошуки учнівської молоді – тобі, Київщино!

Науково-практичнаУчні-члени МАН взяли участь у студентській науково-практичній конференції «Наукові пошуки молоді у третьому тисячолітті»,  яка відбулась 15 березня 2017 року в Білоцерківському національному аграрному університеті. Шість юних науковців яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень в різних секціях студентської конференції.

Почесне І місце за наукову роботу «Волонтерська діяльність в правовому полі України» у секції  «Актуальні проблеми українського законодавства» виборов Котовський Давид, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН». За успішні презентації результатів своїх наукових досліджень  п’ять учнів-членів МАН відзначено дипломами учасників конференції. У секції «Актуальні проблеми лісового і садово-паркового господарства» обґрунтовано представила свою наукову роботу Узлій Вікторія, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН».

Глуховська Юлія, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія-школа I cтупеня» презентувала свої наукові дослідження у секції «Стратегічні пріоритети розвитку агропродовольчого виробництва». У  роботі секції «Екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення» взяли участь три учні, зокрема: Устименко Руслан, вихованець Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учень 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 17; Нормировська Єлизавета, учениця 11 класу Білоцерківського колегіуму й Таланчук Євген, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН».

Всі учасники конференції, які напередодні  брали  участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, підкреслили значимість таких заходів для професійного самовизначення, набуття наукового і дослідницького досвіду, і найголовніше — отримання можливості партнерського паритетного спілкування юних науковців з провідними науковцями різних галузей.