Запрошуємо до участі у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Зерна доброти»

обкладинка Зерна доброти-2До Всесвітнього дня книги і авторського права  (23 квітня 2018 року) у Товаристві «Знання» України відбудеться Всеукраїнський поетичний конкурс «Зерна доброти». Мета проведення Конкурсу – утвердження творчої особистості учня, що прагне творити образне слово, яке відображає духовні надбання української та загальнолюдської культури. Конкурс  проводиться серед учнів 5-8  та  9-11 класів. У конкурсі можуть брати участь студенти віком до 18 років. Роботи на конкурс подаються до 1-го квітня 2018 року в Київський коледж ПВНЗ «Університет сучасних знань» у паперовому та електронному вигляді (вул. Велика Васильківська,57/3, м. Київ, 03150, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)  з поміткою – поетичний конкурс «Зерна доброти».

Детальна інформація про умови конкурсу – на сайті Товариства «Знання» Укаїни за посилан-ням http://znannya.org.ua/index.php/9-blog/2451-vseukrajinskij-poetichnij-konkurs-zerna-dobroti