Моя Батьківщина - очима дітей етносів України

IMG 20171226 120002 64823 грудня у Києві в рамках Всеукраїнського проекту «Моя Батьківщина - очима дітей етносів України» відбулась ХІ підсумкова науково-практична конференція, яка проходила до 1030 річчя хрещення Київської Русі.  Урочисте відкриття конференції відбулося в головному офісі Вірменського товариства культурних зв’язків («АОКС-Україна»). З вітальним словом до талановитої молоді звернувся Маркос Оганесян, єпископ, керуючий Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви, який побажав творчих пошуків молодим науковцям, зазначив важливість проведення Всеукраїнських наукових конференцій серед сучасної молоді.

Привітали юних науковців Олена Михайлівна Оганесян, голова «АОКС-Україна» та професор Олександр Назарович Саган, провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України, акцентувавши увагу на важливості формування та розвитку наукового світогляду молоді Україні. Захист наукових робіт відбувався в залі засідань Київської міської державної адміністрації (КМДА).
IMG 20171226 120008 777
У рамках конференції свої роботи захищали близько 40 учнів та студентів з різних областей України. Київську область гідно представив член Малої академії наук  Давтян Давид Альбертович, студент І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з роботою «Проблема визнання геноциду вірмен світовим співтовариством». Робота була відзначена членами журі за новизну, науковість думки та результативність досліджень і була оцінена відповідним сертифікатом.
IMG 20171226 120006 671
Незабутні враження залишились у молоді від цікавої автобусної екскурсії по Києву, відвідування кіностудії імені Олександра Довженка, де відбулося урочисте покладення квітів до пам’ятника видатного українського і вірменського режисера Параджанова Сергія Йосиповича.