Молодь обирає здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя 17 3У рамках тижня пропаганди здорового способу життя відбулася тематична зустріч вихованців гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», (керівник гуртка Леонова С.А.), який працює на базі Макарівського ліцею, із лікарем-наркологом Макарівської ЦРЛ Лавровою Н.В. Тема, з якої спілкувалися юні дослідники, дуже актуальна: «Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на здоров’я людини».

Традиційно вихованці гуртка є ініціаторами акції «Вбережи себе від СНІДу», метою якої є інформування громадськості з проблем ВІЛ/СНІДу. До Міжнародного дня відмови від куріння діти виготовили буклети «Час кидати курити», зустрілися із спеціалістом з питань тютюнозалежності; організували  відеолекторій «Шкода куріння. Як насправді куріння вбиває» (6,7 класи).
Здоровий спосіб життя 17
Гуртківці Малої академії наук учнівської молоді переконливо доводять переваги здорового способу життя.
Здоровий спосіб життя 17 2