ВІЛ/ СНІД. Про це потрібно знати

Віл-снід ВолодаркаДо Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для вихованців гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» МАНУМ, який функціонує на базі КЗКОР «Володарська спеціалізована школа-інтернат II-IIIст. – центр реабілітації», проведено тематичний захід – усний журнал «ВІЛ/ СНІД. Про це потрібно знати».

Разом з керівником гуртка Смілянською Тетяною Анатоліївною діти підготували пізнавальний матеріал, презентації, малюнки, плакати, які висвітлюють глобальну проблему поширення вірусу ВІЛ та симптоми хвороби СНІД. Також гуртківці для учнів 6 – 7 класів провели цікаві ігри та інтеактив, завершальним етапом усного журналу стало опитування «Правда чи міф».

снід - копия