Наукова школа Малої академії наук учнівської молоді: захопливо, пізнавально, перспективно

DSC 0756 1Успіх перших наукових досліджень значною мірою залежить від можливостей поекспериментувати у наукових лабораторіях, доторкнутися до реального світу науки, отримати консультації у відомих вчених, для яких цей світ став життєвим вибором. Саме таку можливість отримали близько 100 учнів-членів МАН та їх педагоги на обласній профільній науковій школі «Актуальні проблеми наукових досліджень в галузі наук про Землю», яка відбулася 30 листопада 2017 року на базі Інституту геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Захоплюючими і надзвичайно пізнавальними стали для юних дослідників екскурсії до лабораторій ядерної геофізики, дослідження фізичних властивостей порід-колекторів, петрографічного та мінераграфічного кабінетів, музею інституту. Зацікавила юних МАНівців і перспектива участі у міжнародних програмах, яку презентував Олег Лошаков, голова наукового товариства студентів та аспірантів.
DSC 0555 2
Унікальною була і можливість інтерактивного спілкування з провідними науковцями галузі, серед яких: Михайлов В.А., директор ННІ «Інститут геології», доктор геологічних наук, професор; Вижва С.А., завідувач кафедри геофізики, доктор геологічних наук, професор; Олійник Я.Б., декан географічного факультету, доктор економічних наук, професор, академік НАПН України; Зацерковний В.І, завідувач кафедри геоінформатики, доктор технічних наук; Іванік О. М., завідувач кафедри загальної та історичної геології, доктор геологічних наук, професор; Загнітко В.М., професор кафедри геології родовищ корисних копалин, доктор геолого-мінералогічних наук; Карпенко О. М., завідувач кафедри геології нафти й газу, доктор геологічних наук, професор; Кошляков О. Є., завідувач кафедри гідрогеології та інженерної геології, доктор геологічних наук, професор; Шнюков С. Є., завідувач кафедри мінералогії, геохімії та петрографії, доктор геологічних наук, доцент.
DSC 0661
DSC 0675
DSC 0707
DSC 0730
Без сумніву, ця зустріч дасть юним дослідникам поштовх до нових пошуків, сміливих досліджень і відкриттів.