VIII Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

20171122 104233Юні винахідники Київщини – вихованці Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України успішно представили свої наукові проекти на VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіж- них інноваційних проектів «Майбутнє України», яка відбулась  21- 23 листопада 2017 року в  м. Києві у приміщенні Міжнародного виставкового центру.

Роботи юних дослідників були представлені на всеукраїнській виставці-конкурсі у трьох номінаціях. У номінації «Екологія та ресурсозбереження» Бабак Олександра, учениця 10 класу Бориспільської загальноосвітньої школи № 6, презентувала роботу «Перспективи й можливості використання альтернативних джерел енергії в м. Борисполі», у якій дослідила проблему використання альтернативної екологічно чистої енергетики та її розвитку з максимальною користю для людства.
20171122 144038
Хорошко Ігор, учень 10 класу Жуківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівського району демонстрував свої дослідження за темою «Теплопровідность будівельних матеріалів»  у номінації «Матеріалознавство та перспективні технології». У номінації «Технічна творчість та винахідництво» Ізірінський Олександр, вихованець гуртка «Судномоделювання» Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», (керівник - Мельничук Володимир Васильович), учень 11 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинського району презентував діючу модель двокорпусного судна, яка ефективно діє на водоймах, де є важко прохідні ділянки.
20171122 115124
Вітаємо Ізірінського  Олександра, який став переможцем VIII Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» та володарем диплому ІІІ ступеня  за проект «Двокорпусне судно для мілководних водойм». Вітання й побажання подальших успіхів Бабак Олесандрі та Хорошку Ігорю  яких відзначено дипломами фіналістів VIII Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу.
20171122 104233