con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Незгасні свічки болю і скорботи

Деталі
DSC 0470Незгасна і пам'ять української нації, пам’ять про страшну трагедію 1932-1933 років – геноцид українського народу. Ці слова в останній тиждень листопада звучать у кожному закладі освіти нашої держави. Звучали вони і в Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладі «Мала академія наук учнівської молоді», у якому 22 листопада проведено годину пам’яті у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні. 
 
У заході взяли участь близько 50 осіб: учні закладів загальної середньої освіти міста Білої Церкви, педагоги. Тепло вітали діти почесних гостей – Анатолія Гая, письменника, члена Національної спілки письменників України, голову Київської обласної організації НСПУ та Галину Гай, журналіста, члена Національної спілки письменників України, лауреата літературно-мистецької премії імені І.С. Нечуя-Левицького. 
DSC 0441
Лейтмотивом зустрічі стало дослідження теми Голодомору в українській літературі, зокрема у творчих доробках митців слова з Київської області. Учнів – членів МАН ознайомили з літературою для дослідження, презентували віртуальну виставку творів українських письменників. Для емоційного занурення в тему заходу діти здійснили віртуальну екскурсію до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору в Україні». 
DSC 0443 1
Про Голодомор в Україні зібрано багато інформації, узагальненої в документальній та художній літературі, кінокартинах, але юним дослідникам, учням – членам МАН, належить продовжити цю справу заради мільйонів наших пращурів, життя яких згасло у 1932-1933 роки, заради нашого майбутнього.  
DSC 0449
DSC 0459
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER