con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а

Святкова і урочиста церемонія закриття МАНівського літа – 2017

Літо 2017 - 20 день 25Креативною і неймовірно позитивною стала зустріч 180 обдарованих дітей Київщини з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Любомировичем Горганом та директором депертаменту освіти і науки Вірою Борисівною Роговою 10 липня 2017 року в  таборі МАН на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

З перших кроків центральною алеєю закладу розпочалося інтерактивне спілкування юних науковців з Олександром Любомировичем на актуальну для учнівської молоді тему «10 кроків до успіху». Із справжнім інтересом долучились почесні гості манівського табору до роботи наукових пленерів, які працювали у трьох тематичних локаціях: «Продукуємо власний успіх: успішні стратегії», «Перші наукові дослідження: орієнтація на успіх» та «Освіта – інвестиція у майбутній успіх». Після флешмобу «Все залежить від нас самих!» і спільних світлин  усіх учасників зустрічі – у небо злетіли  кульки з гаслом «Табір МАН – територія успіху! МАН об’єднує кращих!».
Літо 2017 - 20 день 19
Надзвичайно цікавим став для манівців майстер-клас Олександра Горгана «Формула успіху», під час якого він щиро розповів про секрети  та принципи життєвого успіху, вкотре переконливо довівши «Успішними не народжуються, успішними стають». Тому не випадково на святковій і урочистій церемонії закриття МАНівського літа – 2017 у дружньому колі манівської родини, серед якої були сьогодні обдаровані діти і керівники місцевих органів управління освітою, Олександра Любомировича Горгана відзначено почесною відзнакою МАНівського табору  «Інтел Хвиля – 2017» у номінації «Лідер Київщини».