Літо манівське 2017 продовжується!

Літо 2017 - 10 день 2Насичене манівське літо для обдарованої учнівської молоді Київщини на базі Володарської санаторної школи-інтернату 01 липня  2017 року розпочався з інтерактивного цікавого заходу – ранкового айсбергу, який зарядив манівців потужною енергію на весь день. Продовженням стала спортивна естафета «Козацький гарт», у якій брали участь усі охочі до пригод діти. І нарешті, водна сієста на пляжі, де у спеку можна охолодитися у річці, розважитися та весело і з користю провести час.

Після обіду юні дослідники взяли участь у інтерактивних іграх на згуртування загонів, які допомогли їм навчитися працювати в команді, довіряти та допомагати один одному. Найцікавіше чекало дітей ввечері – квест-подорож «Euro go tour» та євро-паті «Україна-це Європа». Такі заходи допомагають зміцнити патріотичний дух молоді. На завершення цікавого дня відбулося «Асорті вражень» – уже традиційний вечір, завдяки якому діти запам’ятають ці дні назавжди.
Літо 2017 - 10 день 22
Ще довго не стихали дружні юначі голоси… У колі нових друзів, чуйних вожатих вирувало веселе табірне життя. Хай буде їм сонячно і затишно, комфортно і весело. Літо манівське продовжується!
 Літо 2017 - 10 день 6