На хвилі літа, дружби й позитиву

Літо 2017 - 9 день 27Близько 200 юних науковців, що оздоровлюються на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату у таборі МАН для обдарованих дітей Київщини, активно поєднують відпочинок з навчанням. Ранок 30 червня 2017 року розпочався для них участю у мотиваційно-навчальному тренінгу «Успішні технології науково-дослідницької діяльності учнів – членів Малої академії наук України». Продовженням активного манівського літа-2017 стали цього дня й інтерактивні практичні та тренінгові заняття з науковцями провідних вищих навчальних закладів України.

Щирі вітання і побажання продовжити щорічні традиції поєднання оздоровлення й відпочинку з активним залученням до науково-дослідницької діяльності отримали МАНівці від Президента Малої академії наук учнівської молоді Сергієнка Володимира Петровича, доктора педагогічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи, декана факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації. А темою спілкування досвідченого науковця з юними дослідниками під час практичного заняття стало питання навчання фізики в інформаційному суспільстві. Цікаво та неординарно розкрив можливості використання інноваційних рішень в навчанні Єфименко Василь Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент теоретичних основ інформатики факультету інформатики Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.
Літо 2017 - 9 день 15
Технологіям створення ePorfolio особистості навчала юних науковців Тверезовська Ніна Трохимівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Національного університету біоресурсів і природокористування України. Багатовекторним та насиченим стало спілкування МАНівців з Ревицькою Уляною Степанівною кандидатом фізико-математичних наук, доцентом кафедри вищої математики та фізики Білоцерківського національного аграрного університету. В інтерактивному спілкуванні та  цікавих іграх пройшов тренінг «Науково-дослідницька діяльність: 10 кроків до успіху», який провів Кочарян Артур Борисович, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Літо 2017 - 9 день 20
А ввечері – довгоочікувана церемонія урочистого відкриття другої профільної зміни у манівському таборі для обдарованих дітей Київщини «Інтел Хвиля – 2017». На хвилі літа, дружби й позитиву усі 6 загонів табірної зміни весело й оригінально презентували себе на сцені. Звучали речівки, девізи, лунали бадьорі пісні, вирували запальні танці. Особливий емоційний тон святу задавали вожаті, напис на футболках яких переконував «МАН об’єднує кращих».
Літо 2017 - 9 день 30
Щирі слова вітання й побажання теплого, позитивного й незабутнього манівського літа подарували дітям Минзар Світлана Анатоліївна, в. о. директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» та Косовський Анатолій Іванович, директор Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів».
Літо 2017 - 9 день 33
А коли вечір огорнув табір сизим відблиском, усіх чекав приємний сюрприз – танцювально-розважальна програма «Star Teens» під літнім зоряним небом. Завершенням чудової атмосфери цього насиченого і позитивного  дня стало вечірнє спілкування «Асорті вражень», на якому відбувся обмін враженнями та почуттями від прожитого дня, висловлення думок та надій щодо наступного дня у таборі МАН.