Першу зміну «Інтел Хвилі –2017» завершено

Літо 2017 - 7 день 325 червня 2017 року відбулася урочиста церемонія вручення нагород «Інтел Хвиля –2017» обдарованим дітям Київщини, що відпочивали в таборі МАН у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті. На цю подію із нетерпінням чекали усі учасники табірної зміни, адже вона стала своєрідним підсумком семи коротких, але таких яскравих днів профільної суспільно-гуманітарної зміни табору Малої академії наук.

Кожен з юних обдаровань, учасників літнього табору, був достойним претендентом на отримання нагороди, адже наполегливою працею та прагненням до самовдосконалення вони щодня доводили, що «три кити»: розум, творчість і краса, є фундаментом розвитку та становлення нової творчої еліти України.
Літо 2017 - 7 день 19
І ось  нагородження… Поважні гості, схвильовані номінанти, публіка, музика, і, звичайно, вона – червона доріжка Оскара. Звучать урочисті позивні, і починається нагородження. І не просто нагородження, а беззаперечне визнання поважною манівською спільнотою, до якої увійшли близько 200 талановитих юнаків і дівчат, учасників першої табірної зміни МАН саме визначених номінантів. Статуетку «Інтел Хвиля – 2017» отримали найрозумніші, найерудованіші, найкреативніші учасники манівського табору. Серед юних науковців володарами нагороди стали ті, без яких не проходили цікаві зустрічі і змагання, конкурси і вікторини, екскурсії і походи, наукові дебати і тренінги, незабутні  спортивні баталії, музикально-розважальні вечори. Наче в калейдоскопі перемішалися в спогадах всі прожиті тут дні, повні незабутніх вражень і приємних несподіванок.
Літо 2017 - 7 день 17
Почесну місію вручення нагород виконали  в.о. директора Малої  академії наук учнівської молоді Минзар Світлана Анатоліївна; директор Володарської  загальноосвітньої  санаторної школи-інтернату Косовський Анатолій Іванович та Некраш Тетяна Вікторівна, заступник директора. Першу зміну «Інтел Хвилі –2017» завершено… Жаль розлучатися з новими друзями, прикро, що так швидко промайнула перша зміна.
Літо 2017 - 7 день 14
Але манівське літо продовжується. На наступні дві профільні зміни прибудуть обдаровані школярі Київщини, що мають хист до математики, фізики, біології, економіки, інформатики. То ж їм і передає естафету перша хвиля гарячого манівського літа! До нових зустрічей!