Юні манівці подорожують

Літо 2017 - 5 день 11А яке літо без мандрів, без нових вражень від проведених екскурсій по рідному краю, по його незабутніх древніх стежинах, де й досі витає дух старовини… Юні дослідники, обдаровані діти Київщини, що відпочивають у літньому оздоровчому таборі МАН на базі Володарської санаторної школи-інтернату 23 червня 2017 року вирушили на екскурсію до Національного дендрологічного парку «Софіївка».

Гаслом цього дня манівці визначили слова: «Закохуємося в Україну щодня!» Для близько 200 талановитих і допитливих старшокласників ця поїздка стала незабутньою подорожжю у світ краси і неповторності унікальної ландшафтної пам’ятки, побудованої на вічності людської любові… Всіх мандрівників вразила унікальна первозданна природа парку, його вдале та оригінальне розташування, дивовижні дерева, квіти, стрімкі скелі та водопади. Цікава розповідь екскурсовода доповнювала вже відомі історії про створення цієї краси, а також пробуджувала спогади про історичних осіб - засновників та господарів цього захоплюючого куточку нашої землі.
Літо 2017 - 5 день 1
Юні науковці, відкриваючи для себе нові, можливо, ще не зовсім вивчені і досліджені куточки парку, замислювались над майбутніми власними спостереження, пошуками та темами науково-дослідницьких робіт. Тому не дивно, що в руках майбутніх істориків та філософів були ручки і записники.
Літо 2017 - 5 день 16
Щасливі, окрилені і веселі поверталися екскурсанти в табір. Цей насичений подіями і враженнями день завершився для завзятих юнаків участю у футбольному турнірі, майбутніх журналістів – участю у засіданні наукової редакції, а всіх загалом – веселим і енергійним конкурсно - розважальним вечором. Літо продовжується, попереду найцікавіше!!!