Манівське літо 2017 продовжується…

Літо 2017 - 3 день   1521 червня 2017 року обдаровані діти Київщини, що відпочивають у таборі МАН на базі Володарської санаторної школи-інтернату, розпочали свій день стежками знань до підкорення нових наукових висот у секції «Літературна творчість», завітавши на засідання обласної літературної студії «Паростки». Юні науковці мали чудову нагоду насолодитися магією і чарівністю української поезії, почути професійні рекомендації майстрів Слова, отримати цінні поради щодо написання науково-дослідницьких робіт.

Учні мали змогу попрацювати у майстер-класах письменницького ремесла відомих літераторів Київщини, письменників рідного краю, членів Національної спілки письменників України: Дідківського Володимира Івановича, Годенкова  Ігора Леонідовича, Гай Галини Семенівни, Гутник Віри Дмитрівни. «З ковшика власного серця розлилися дзвенючі озерця» - такими словами охарактеризувала тему засідання літературної студії її керівник Завіщана Любов Григорівна, методист Малої академії наук учнівської молоді. Заворожив усіх неповторний поетичний світ відомої поетеси Віри Гутник: хтось літав разом з її мріями, хтось бачив себе дорослішим – і від того виростав у своїх юнацьких почуттях, а хтось уже писав найпотаємніші думки на папері. У світ неймовірних смішних пригод запросив усіх відомий поет-гуморист Володимир Дідківський. Філософське бачення світу розкрив Ігор Годенков, презентуючи свою поезію. Галина Гай познайомила студійців з творчостю наших земляків – авторів прозових творів, присвячених воїнам АТО.
Літо 2017 - 3 день   5
Не менш цікавими були виступи на засідання літстудії талановитих манівців, яких сьогодні об’єднало Слово: Мешкo Влади та Чепурко Світлани з Бориспільського району, Коваленко Альони – з Таращанського, Резніченко Анжеліки – з Миронівського, Ігнатенко Насті – з Васильківського, Майстренко Валентини – з Обухівського, Коновал Діани – з Вишгородського районів, а також Денісової Катерини – з м. Бровари.
Літо 2017 - 3 день   9
Друга половина дня для юних науковців Київщини пройшла в не менш цікавих і насичених комунікаціях, зокрема: під час тренінгу «Демократичні цінності» за програмою швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»; інтерактивних ігор на згуртування загонів – Teambuilding; захоплюючих змагань спартакіади «Citius, Altius, Fortius!»: «Швидше! Вище! Сильніше!»; інтерактивного квесту – подорожі «Euro Go Tour». Швидко у творчості, у пошуку, у роботі промайнув ще один день манівського літа. Українське щире  слово , вічні духовні і здоров’язберігаючі цінності і просто дитячі веселі розваги об’єднували протягом дня найкреативніших і найталановитіших дітей області.
Літо 2017 - 3 день   2
Манівське літо продовжується, і юні дослідники, повні сил і завзяття, мандрують далі, шукаючи свої стежини до Храму науки і знань.