con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

«Інтел хвилю-2017» відкрито…

Деталі
Літо 2017 - 2 день  18У святковій залі гостинної Володарської санаторної школи-інтернату на урочисте відкриття першої літньої профільної зміни для обдарованої учнівської молоді Київщини 20 червня 2017 року зібралося  багато почесних гостей та 180 юних обдаровань, які зустрілися у мальовничому куточку Володарщини, щоб вирушити разом на зустріч з невідомим і таким привабливим, барвистим, веселим  і дуже науковим літом.Київщина знову розквітла літньої пори зорецвітом творчої інтелектуальної молоді, яку сьогодні табір МАН об’єднав в потужну «Інтел хвилю - 2017»!
 
Чудового відпочинку, несподіваних відкриттів і нових ідей юним науковцям щиро побажали Минзар Світлана Анатоліївна, в. о. директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» та Косовський Анатолій Іванович, директор Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступені».
Літо 2017 - 2 день  10
«Табір МАН об’єднує кращих!» – переконували на сцені своїми талановитими виступами всіх присутніх в залі манівці усіх шести загонів табірної зміни. Звучали речівки, девізи, лунали бадьорі пісні, вирували запальні танці. Протягом другого табірного дня манівці вкотре доводили істину, що талановиті діти талановиті в усьому. У актовій залі – це неперевершені артисти, на стадіоні – доволі професійні спортсмени, у навчальних кабінетах – досвідчені науковці! Багато яскравих і позитивних емоцій залишили цього дня зарядка-активатор, мотиваційно-навчальний тренінг «Науково-дослідницька діяльність у системі МАН України», інтерактивний психологічний практикум, майстер-клас з режисури сучасного театру. 
Літо 2017 - 2 день  4
Враженнями від ще одного дня манівського літа діти, як завжди, змогли поділитися в «Impressions’mix»: «Асорті вражень», впевнено переконуючи, що табір Ман – найкраще місце для активного спілкування, пошуку нових друзів, розвитку інтелектуальних та творчих здібностей! І головне – Віри у себе, у свій талант, який має забуяти яскравим суцвіттям на світанковому видноколі нашої країни, щоб кожен відчув себе не тільки частинкою великої і дружньої родини МАН, а й всього талановитого українського народу! Адже головні закони манівської спільноти Київщини «Інтел хвиля - 2017»: Розвивайся! Твори! Досягай! Перемагай!
Літо 2017 - 2 день  19
Тож хай родина МАНу дружна
Йде до мети, до осяйних зірок:
Талант і розум – хвиля є потужна,
Хай впевненим в майбутнє буде крок!
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER