con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Здрастуй, сонце! Здрастуй літо! Здрастуй, табір МАН!!!

Деталі
Літо 2017 - 1 день 6Як чекали ми цьогоріч літа! І, нарешті - сонячне, тепле, барвисте!!! А 19 червня 2017 року стартувало ще й МАНівське літо, об’єднавши 176 юних обдаровань, серед яких і досвідчені дослідники, і новачки, відомі і не дуже, але всі – найталановитіші школярі Київської області. Юним талантам вже вкотре гостинно відкрив двері Комунальний заклад «Володарська санаторна школа-інтернат I-III ступенів», щиро запросивши у світ дитинства і мрій, у неповторну казку добра і радості, до несходжених шляхів замріяного лісу та наукових відкриттів... 
 
Саме сьогодні розпочалася перша профільна навчально-тренувальна зміна для обдарованої учнівської молоді Київщини, організаторами якої є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді».  
Літо 2017 - 1 день 2
Юних дослідників  наукових відділень суспільно-гуманітарного профілю з перших кроків чекав змістовний і дуже активний день. Захоплюючий Go-квест «Кемп Брідж» мав на меті здружити школярів та познайомити за допомогою інтерактивних вправ та  веселих завдань з територією табору. Флешмоб «Sparkle up!» («Виблискуй як зірка!»), «побудова» мостів міцної дружби, розв’язання завдань квесту для формування в собі лідера та дослідника – це лише частина незабутніх перших вражень. 
Літо 2017 - 1 день 8
Гарним продовженням дня знайомств дня стало відкриття табірної спортивної олімпіади «Oplimpic’s Flame», після якої МАНівці продовжили знайомство у загонах, стали учасниками інтерактивної гри з елементами тренінгу «Free Hugs!» («Дружні обійми»). Завершився перший манівський літній день конкурсно-розважальною програмою «Party Maker Shake» та релакс-паті «Асорті вражень»,  під час якого діти ділилися своїми враженнями та почуттями, які отримали за день.
Літо 2017 - 1 день 14
Червневий день літа розпочав щасливу пору веселих канікул!
До нових несподіванок і пошуків!!!
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER