pic 356209786928 жовтня 2014 року в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Комп'ютерно-орієнтовані системи навчання природничо-математичних дисциплін», з нагоди 60-річчя від дня народження заступника першого проректора НПУ імені М.П. Драгоманова, президента Малої академії наук Київської області, заслуженого працівника освіти України, завідувача кафедри комп’ютерної інженерії,академіка Академії наук вищої освіти України,доктора педагогічних наук, професора Сергієнка Володимира Петровича.

У семінарі взяли участь науковці з НПУ імені М. П. Драгоманова, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, а також іноземні гості з Пряшівського університету (Словаччина), Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI, Національного Темпус/Еразмус + офіс в Україні. Захід проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Академії наук вищої освіти України.

З вітальним словом виступив ректор НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України, президент асоціації ректорів педагогічних університетів Європи Андрущенко Віктор Петрович. Ректор відзначиввеликий внесок Володимира Петровича у розвиток та якісне функціонування університету, появу та розгалуження освітніх вимірювань в НПУ. Віктор Петрович побажав плідної роботи та конструктивного діалогу всім присутнім.

До привітання були залучені представники університетів, наукових установ та громадських організацій. Теплими словами привітала Сергієнка Володимира Петровича від Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді» Петровська Тетяна Василівна. Директор висловила подяку президентові Малої академії наукза активну і плідну роботу в Малій академії, вболівання за долю дітей і виховання підростаючого покоління.

На пленарних та секційних засіданнях науковці обговорили питання в галузі освітніх вимірювань, фахової компетентності фахівців з освітніх вимірювань, загалом теоретичні аспекти поняття моніторингу в освіті. У секційних доповідях взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді» Рибченко Тетяна Миколаївна, яка зосередила свою увагу на комп'ютерно-орієнтованих системах навчання. Науковці відзначили актуальність й поширеність комп’ютерної інженерії в освітній галузі, таких аспектах як інформаційна педагогіка та інформаційна культура, особливостях інформатизації освіти та інше.