Відбулося нагородження переможців конкурсу-захисту у відділеннях філософії та суспільствознавства і наук про Землю

E4HIhq2jWCYЗ 27 по 30 квітня відбулися конкурсні змагання у відділеннях філософії та суспільствознавства, наук про Землю. Серед обдарованої молоді у змаганнях взяли участь і талановиті учні із Київської області: Липовенко Юлія, учениця 11 класу Білоцерківського економіко-правового ліцею (секція правознавство); Мироняк Ірина, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (секція журналістика), Макаревич Анна-Марія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (секція соціологія); Барильченко Владислав, учень 9 класу Навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» (секція філософія); Хорунжа Софія, учениця 10 класу Рокитнянського районного ліцею (секція геологія, геохімія та мінералогія); Коломієць Ірина, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (секція педагогіка); Околот Аліна, учениця 11 класу Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 (секція географія та ландшафтознавство); Лисенко Марія, учениця 10 класу Богуславської спеціалізовоної школи І-ІІІ ступеня № 1 (секція гідрологія).

Під час урочистої церемонії відкриття відділень лунали чудові пісні й музика у виконанні гурту Nove More, які органічно поєднувалися з практичними порадами, які давали юнацтву члени журі й почесні гості.

У такий надзвичайно важливий день юних науковців прийшов підтримати український політик і громадський діяч, радник Президента України Петра Порошенка, колишній заступник голови Верховної Ради і екс-віце-прем’єр з гуманітарних питань Микола Томенко. Політик разом з молоддю міркував про те, як Україні перестати бути «державою одного дня» та побажав молодим науковцям творчих злетів та перемог.

Ректор Інституту екології економіки і права, завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор, голова журі секції «Педагогіка» Олена Биковська від імені членів журі секції висловила подяку всім, хто доклав зусиль для того, щоб конкурс відбувся, – керівництву і колективу МАН України, позашкільним навчальним закладам, у яких навчаються фіналісти, їхнім педагогам, батькам і, звичайно, самим школярам. Науковець вручила призерам у секції «Педагогіка» запрошення на навчання в НПУ ім. М.П.Драгоманова і від імені ректора вишу, академіка Віктора Андрущенка, вручила президенту МАН Станіславу Довгому золоту медаль університету за значний внесок у розвиток педагогічної освіти і науки.

6STPBuYNxh0

xdM5ifuvMHc

28-29 квітня відбувалась боротьба між фіналістами конкурсу, які своїми знаннями та науковими дискусіями намагались довести, що саме вони заслуговують на перемогу. І ось, нарешті, 30 квітня, змагання у відділеннях філософії, суспільствознавства та наук про Землю Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН були завершені. На урочистій церемонії закриття члени журі й організатори конкурсу висловили багато добрих слів на адресу молодих дослідників. Президент Малої академії наук України, член-кореспондент Національної академії наук України Станіслав Довгий, привітав учнів з перемогою та зауважив, що потрібно додати багато зусиль, щоб досягти високих результатів.

На закритті заходу народний артист України Фемій Мустафаєв заспівав патріотичні пісні, які не залишили байдужими жодного з присутніх. Співак також підтримав талановиту молодь у їх починаннях та побажав успіхів у подальшому житті.

Адміністрація Малої академії наук учнівської молоді вітає переможців Київської області з вибореними III місцями: Лисенко Марію (секція гідрологія), Макаревич Анну-Марію (секція соціологія). Бажаємо подальших успіхів!