Від проєкту до стартапу: презентуємо роботи юних винахідників на всеукраїнському рівні

Копия IMG-3fd4d41809b8e016c7bc70f42c534e92-VУчні-члени Київського обласного територіального відділення МАН презентували власні напрацювання на Всеукраїнському фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2019» у місті Києві.

Учень Жуківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради Вахненко Андрій представив дослідження «Використання льоду для захисту від радіоактивних матеріалів»; Клименко Валерія, учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 – «Перспективи розвитку і науково-технічний прогрес в енергозбереженні».

IMG-3fd4d41809b8e016c7bc70f42c534e92-V

Юні ерудити Київщини у фестивалі беруть участь щороку. Пошуково-дослідніцькі та інноваційні роботи учасників заходу мають різноманітну спрямованість і можуть претендувати на їх практичне впровадження у різних галузях науки і техніки. Адже серед учасників «Sikorsky Challenge 2019» – досвідчені винахідники та інноватори з 10 країн світу та практично з усіх регіонів України, представиники бізнесу та потенційні інвестори.
Організатори фестивалю – НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національний центр «Мала академія наук України» – мають на меті залучення учнівської та студентської молоді, а також науковців та бізнесменів, до участі в дослідницьких програмах і проєктно-конструкторській діяльності задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на міжнародні та національний ринки.