Обласний літературний конкурс «Довженко вчора і сьогодні» до 125-річчя з дня народження О. П. Довженка

У рамках відзначення 125-річчя дня народження видатного українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника , класика світового кінематографу, громадського діяча проводиться обласний літературний конкурс «Довженко вчора і сьогодні».

Організатором конкурсу є Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»
Мета проведення конкурсу – дослідження життєвого та творчого шляху письменника, його незбагненної любові до рідного краю, творчого спадку в історії української культури; заохочення молоді до читання класики української літератури, ознайомлення з кінематографічною творчістю відомого класика світового кінематографу, розвиток творчих здібностей обдарованих школярів.
Для участі в конкурсі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Орієнтовні завдання:
Написати творчі роботи:
 Нариси, есе.
 Роздуми.
 Поетичні присвяти.
 Автобіографічні дослідження життя та творчості О. Довженка
Тематика творів різноманітна: дослідження творчого спадку О. Довженка в історії української культури, національних та духовних цінностей, втілення в життя найкращих мрій, які обов’язково збудуться, пошук і відкриття для себе Олександра Довженка «Довженко вчора і сьогодні»
При написанні роботи слід урахувати особливості відповідного жанру.
Обсяг творчої роботи:
Прозові твори – 2-3 сторінки;
Поезії – 2-3 вірші.
Виклад змісту має відзначатися багатством лексики, точністю і доречністю слововживання, різноманітністю використаних морфологічних форм і синтаксичних конструкцій, творчим характером, логічним, послідовним, зрозумілим викладом. Робота повинна бути грамотною, охайною, без виправлень і підчисток.
Роботи подавати в електронному вигляді до 25 вересня 2019 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактна особа – Завіщана Любов Григорівна, методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», телефон 0974005875.