Стартували навчально-тренувальні збори для юних МАНівців Київщини

DSC 0621 аа08 квітня стартували навчально-тренувальні збори для учнів – переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.
Для 60 юних дослідників Київщини зазначений захід стане інтенсивом у підготовці до III (всеукраїнського) етапу найбільш визначального в системі МАН конкурсу. Протягом п`яти днів діти навчатимуться, шліфуватимуть презентації власних науково-дослідницьких робіт, візьмуть участь у психологічних тренінгах тощо.

DSC 0598 о

Зокрема, у перший день зборів проведено інтерактивні навчально-практичні заняття, на яких розглянуто змістову специфіку та структурні особливості контрольних робіт із базових дисциплін на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

DSC 0576 р

З програмою навчально-тренувальних зборів, його метою та пріоритетами дітей ознайомила Світлана Минзар, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

DSC 0607 а
Ефективність підготовки МАНівців забезпечують кращі педагоги Київщини та науковці провідних закладів вищої освіти України, колектив КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

DSC 0647 аф
Сприяють навчанню юних дослідників і комфортні умови та дружня атмосфера КЗКОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації», яка вкотре гостинно приймає обдарованих дітей Київщини.

DSC 0612 ш

DSC 0618 в