Налагоджуємо співпрацю з Інститутом історії НАН України

Реалізація проектів КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» здійснюється на засадах активного партнерства із закладами вищої освіти та науковими установами України. Дієве партнерство забезпечує високу якість та ефективність роботи структури МАН. Саме тому постійно проводяться заходи різних форматів з метою визначення стратегічних напрямів співпраці між КОКПНЗ «Мала академіянаук учнівської молоді» та закладами вищої освіти і науковими установами.

29 листопада 2018 року така зустріч відбулася в Інституті історії України НАН України. Предстанвиками Інституту та Малої академії наук учнівської молоді було підписано угоду про співпрацю, визначено основні вектори співпраці: розширення форм та напрямів наукового консультування учнів - членів МАН, упровадження технологій менторства, коучингу та тьюторства в рамках співпраці «науковець-учень»; реалізація комплексу спільних заходів (студентсько-учнівських конференцій, практикумів, форумів); модернізація моделі наукового супроводу І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.