Запрошуємо на вебінар з кібербезпеки

З нагоди Міжнародного дня кібербезпеки» та з метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді щодо захисту інформації від викликів і загроз у кіберпросторі 30 листопада 2018 року об 11.00 Мережевою академією Cisco буде проведено вебінар «Аналітики кібербезпеки. Хто це?».
В рамках обласного проекту «Віртуальна наукова школа» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» у зазначеному заході передбачено участь учнів, вихованців, педагогів закладів освіти Київської області.
Запрошуємо на участь у вебінарі учнів 9-11 класів та вчителів інформатики закладів середньої освіти.

Особиста реєстрація кожного учасника за посиланням: https://www.netacad.com/ru/web/self-enroll/course-755563?fbclid.
Доповідач вебінару – Павло Родіонов, системний інженер-консультант компанії Cisco в сфері інформаційної безпеки.