con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Поспішайте переглянути онлайн-лекції

Деталі

Мала академія наук учнівської молоді запрошує всіх бажаючих долучитися до неймовірно цікавого світу науки і радо вітає кожного юного дослідника, який бере участь у конкурсах, олімпіадах, турнірах, профільних наукових школах МАН.
Один із шансів, який надає МАНУМ дітям, це можливість дистанційно здобути відповіді на різноманітні питання, які виникають у процесі роботи над науковим дослідженням. Таку інформацію надають науковці закладів вищої освіти у процесі онлайн-лекцій, що транслюються на YouTube каналі МАНУМ за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCYu5Onslv-DHD6_7v7JZASA

У листопаді 2018 року транслюватимуться лекції
«Учнівське наукове дослідження: крок за кроком» ( лектор – Терехова Любов Володимирівна, методист НЦ «Мала академія наук України», керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат філософських наук); 
«Особливості написання науково-дослідницьких робіт у відділенні економіки» (лектор – Юхименко Петро Іванович, доктор економічних наук, професор). 
Слідкуйте за надходженням нових матеріалів на каналі. Використовуйте можливості МАН для формування власного дослідницького потенціалу!

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER