Запрошуємо вас взяти участь у ХІІ Міжнародному конкурсі з українознавства

Шановні педагоги та юні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у ХІІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8 – 11 класів закладів загальної середньої освіти.

Метою Конкурсу є залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства в сучасних націотворчих, соціально-економічних та етнокультурних процесах через індивідуально-пошукову діяльність, вміння аналізувати, узагальнювати і критично оцінювати важливі історичні факти, пов’язані з розвитком української нації та Української держави.
Конкурс проходитиме у два етапи: І етап (заочний) – до 1 березня 2019 року та ІІ етап (очний, м. Київ) – із 28 по 30 березня 2019 року.
Із умовами проведення Конкурсу, напрямами науково-дослідницьких робіт та вимогами до їх оформлення можна ознайомитися на сайті.

Правила проведення Міжнародного конкурсу з українознавства

Форма заявки

Лист Міністерства освіти і науки України «Про організацію Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середної освіти»

Бажаємо успіхів!