Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

1 НА1Завершився Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, який проводиться Національним центром «Мала академія наук України» з метою виявлення та підтримки обдарованих учнів, залучення їх до пізнавальної, пошукової, науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

Конкурс проводився один раз на два роки в чотирьох номінаціях: «Звалища та довкілля», «Популяризація екологічно безпечного способу життя», «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження в побуті та навчальному закладі». Київську область на заході представляли учні, вихованці закладів освіти Баришівського, Бориспільського районів, міста Бучі.

IMG-84b1d4ac45a6212c52bc4b32c46a18b5-V
За результатами конкурсу II місце в номінації «Альтернативна енергетика» вибороли Василенко Ольга, учениця Бзівського НВК «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дитячий садок» Баришівської районної ради та Тарасенко Гліб, учень Бучанської Української гімназії. У номінації «Звалища та довкілля» III місце здобув Соловей Микола, учень Рогозівської ЗОШ I-III ступенів Бориспільського району.

IMG-dfdcd8bc1c9dbc0f3d8b46d11c778c88-V

Крім конкурсної програми, для дітей організували й цікаве дозвілля. Багато позитивних вражень і цікавої інформації діти отримали в Музеї авіації та космонавтики КПІ, Національному музеї історії України.

ПОРПМРМ
Вітаємо юних дослідників Київщини з досягненнями на всеукраїнському рівні, бажаємо їм успіхів у їх перших наукових дослідженнях.